پرسش های متداول

عضویت در انجمن

خیر . ثبت نام در سایت صرفا به منظور ایجاد حساب کاربری به منظور استفاده از خدمات انجمن نظیر خرید کتاب ، ثبت نام دوره های آموزشی و آزمون ها و شرکت در سمینار ها و … است . پس از ثبت نام در سایت یک حساب کاربری برای شما ایجاد می شود که در آن اطلاعاتی مانند سفارشات و خرید های قبلی ، دانلودها ، پیام های خصوصی و … در دسترس شما قرار می گیرد.

عضویت در انجمن حرفه ای صنعت بیمه شرایط دیگری را می طلبد و برای ثبت عضویت، کاربر ملزم به تکمیل فرم درخواست عضویت و ارسال مدارک است.

برای مطالعه شرایط عضویت در انجمن به بخش عضویت انجمن مراجعه کنید. برای ثبت درخواست شما باید فرم درخواست را تکمیل کرده و مدارک لازم را بارگذاری و ارسال نمایید.

برای اینکه عضویت شما در انجمن در سایت ثبت شود ابتدا در صفحه فرم در خواست عضویت ، تیک گزینه “در حال حاضر عضو انجمن هستم ” را بزنید . فیلد های ظاهر شده را پر کرده و فرم را ارسال نمایید. مشخصات شما بررسی شده و ثبت می شود.

برای مشاهده عضویت خود می توانید وارد پنل کاربری خود در سایت شده ، بخش “عضویت های من ” را مشاهده نمایید. نوع عضویت و تاریخ انقضای آن برای شما درج شده است.

تذکر قبل از هر چیز باید در سایت یک حساب کاربری ایجاد کنید تا قادر به دیدم فرم های عضویت باشید. برای ایجاد حساب کاربری از بخش ثبت نام اقدام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید کافیست که وارد سایت شوید.

بعد از آنکه درخواست عضویت شما در سایت ثبت شد، یک عضویت ویژه تا پایان مدت عضویت شما به شما تعلق خواهد گرفت. برای مشاهده این عضویت می توانید وارد پنل کاربری خود شده و در منو گزینه “عضویت های من ” را کلیک کنید. چنانچه عضویت شما به صورت “عضو عادی انجمن” یا “عضو رسمی انجمن” ثبت شده باشد، کافیست که در حالت لاگین (وارد شده به حساب کاربری) اقدام به تهیه دوره های آموزشی ، آزمون ها و … نمایید تا تخفیف های عضویت شما به صورت خودکار بر روی مبلغ اعمال شود.

ثبت نام در آزمون ها

برای افرادی که در دوره ی قبل آزمون عمومی یا مقدماتی ثبت نام کرده و مبلغ آزمون را هم پرداخت کرده بودند ولی به علت کرونا آزمون لغو شد این مراحل برای ثبت نام مجدد در نظر گرفته شده است :

قدم اول ساخت حساب کاربری در سایت جدید : در سایت ثبت نام کنید یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ثبت نام کدملی خود را به همراه یک ایمیل معتبر وارد کنید. ایمیل شما باید تایید شود.

قدم دوم تکمیل فرم ثبت نام : برای اینکه در سایت جدید مشخصات شما ثبت شود فرم مربوط به آزمون ها را تکمیل نمایید . این فرم ها در صفحه مربوط به هر محصول (آزمون مقدماتی و آزمون عمومی) با کلیک بر دکمه آبی رنگ “ثبت نام در آزمون” نمایش داده می شود.

قدم سوم دریافت لینک : بعد از ارسال فرم ، اطلاعات شما بررسی می شود و حداقل بعد از دو روز کاری یک لینک به پنل کاربری شما ارسال می شود. با کلیک بر روی این لینک وارد صفحه خرید با مبلغ 0 تومان خواهید شد.

قدم چهارم تکمیل مرحله خرید : با وجود 0 بودن میلغ آزمون برای شما لازم است حتما مراحل خرید را طی کنید تا ثبت نام شما کامل شود و برای شما کارت ورود به جلسه صادر شود. بر روی گزینه “ادامه جهت تسویه حساب” کلیک کرده ، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و “ثبت سفارش ” را کلیک کنید.

پرسش های شما

پرسشی دارید ؟ اینجا مطرح کنید

  • پرسشی که اینجا مطرح می کنید به صورت عمومی در همین صفحه پاسخ داده می شود. برای سوالات شخصی به بخش تماس با ما مراجعه کنید